Çok Sayıda Dava Var

Resim 1 / 7Sonraki
1300 liralık yeni asgari ücretle asgari ücretle birlikte, 2008'den sonra fiş toplanarak alınabilen vergi iadesinin yerini alan "Asgari Geçim İndirimi'nin (AGİ) ücretin içinde mi dışında mı" olduğu tartışılırken aslında tüm çalışanlar için devlet bütçesinden verilen AGİ'yi işverenden almanın zorlaştığı, bu nedenle açılmış çok sayıda dava bulunduğu ortaya çıktı. hem asgari ücretlilerin, hem de diğer ücretlilerin bordrolarında Ocak 2016 itibarıyla 123 lira ile 209 lira arasında değişen aylık AGİ'nin ayrı gösterilip, çalışanlara da ödenmesi gerekiyor. GÖRSELE TIKLAYARAK İLERLEYİNİZ!

E-Devlet Hizmetleri ve Girişi İçin Tıklayın...

Yorum Yaz

5 Yorum

 • MehmetCevapla

  Vergi kesintisi kalktım cevap alabilirmialabilirmiyim

  Eki 13, 2016 06:14
 • Birol korogluCevapla

  Gecmise donuk Nagpur yapilandirmasiyla ilgili but set varmi scans

  Eki 13, 2016 07:57
 • KENAN AYVALICevapla

  Vermiyorlar ağı yi yapacak birşey yok içinde diyorlar maaşın devlet buna bir çözüm bursa fena olmaz agi ayrı hesapa yatsa daha iyi olur. Mesaileri kesiyorlarda agi mi verecekler calıstıgımız yerler allahını seversen. Zaten 25 gün den sonra maaşlar yatıyor hesaba devletin bir sitesi olsa şikayet üstüne şikayet yazacam bu çalıştığım yerleri devlette bıkacak en sonunda şikayet ten.

  Eki 13, 2016 10:32
 • Hamza yılmazCevapla

  Arkadaş agi yi kaldırsınlar.kimse fiş almıyor.amaç ticaret yapanlardan vergiyi kaldırmak.işçiyi o kadar düşünüyorlarsa mesai üzerinden kesilen vergiyi kaldırsınlar.asgari ücretten aldıkları yetmezmiş gibi.fabrika ile devlete çalışıyoruz.mesaide yapsan aynı maaş

  Eki 13, 2016 21:57
 • FikretCevapla

  Nasıl oluyor yahu bu iş aşağıda bazı arkadaşlar alamadığını yazmış ben e bordroya bakıyorum arada sırada yatıyıor bir sorun görünmüyor. Nasıl oluyor bu iş devlet birikerine yatırıp birilerine yatırmıyor mu? Ne bozuk bir düzenimiz var yahu. Kör tuttuğunu öpüyor.

  Eki 14, 2016 10:38